Výroba na zakázku

Při zakázkové výrobě nejste ničím omezeni a můžete si nechat vyrobit šperk na míru přesně pro sebe. V Donny se specializujeme na výrobu šperků na zakázku a užíváme si tvorbu exkluzivních kousků pro naše klienty.
Možnosti jsou nekonečné, můžete využít svůj dědičný nebo jakýkoli jiný šperk a vytvořit z něj nový, který bude přesně podle vašeho vkusu. Nebo můžete začít úplně od nuly. Rádi spolupracujeme s našimi zákazníky zejména na tvorbě jedinečných zásnubních a snubních prstenů, které vyjádří pravou podstatu jejich lásky. V žádném případě se ale nemusíte omezovat pouze na prsteny. Jak už jsme zmínili, zakázková výroba šperků skýtá opravdu nekonečné možnosti.

Opravy

Uděláme veškeré opravy zlatých a stříbrných šperků. At´ už jde o obyčejné zvětšení prstýnku nebo o komplikovanější práci. Vyčistíme vaše zastaralé šperky a dodáme jim nový lesk.  Také vyměňujeme baterku do hodinek a zaškolíme Vás, jak o šperky pečovat. Podrobnější informace o opravách vám budou poskytnuty na prodejně.

Výkup zlata a stříbra

U nás můžete prodat jakékoliv zlato nebo stříbro za výhodnou cenu. Ať už běžné šperky, které se vám prostě nelíbí a nenosíte je nebo staré šperky, které jste zdědili. Uplatňujeme také možnost výměny starého zboží za nové !Cena nákupu zlata a stříbra se nedá přesně vymezit. Cena se neustále na trhu pohybuje, a proto se na ceně musíte domluvit přímo na prodejně nebo pomocí e-mailu. Cena zlata je vyjádřena za gram. Mimo jiné Vás obslouží profesionálně vyškolený personál, který poskytuje bezplatné poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi.